Příběh
Nacházíme se v roce 800.Jsou to dva roky co proběhla první velká válka ninjů.Všechny vesnice jsou momentálně pod mírovou smlouvou.Jenže temná strana se již znovu probudila a skupina těchto nijů opět kují své zvrácené plány jak mír překazit a ovládnout svět.
Je již na Vás hráčích jak se to tu rozvine dál příběh světa ninjů

Bingo knihaAkceKlanyTýmy


Tokage(Tanuki)-Suna Taro
Nekomata(Kirara)-Sayuri Misaki
Samehad(Same)-Ai Hisayo
Pakku(Ōkami)-Nanashi Makotto
Gobi(Inu)-Amegi Shi
Rokuo(Yashi)-Sesu Shojiki
Anaguma(Kaku)-Ai Shojiki
Yamato no Orochi(Yami)-Lochivan Soburin
Kyūbi(Kitsune)-Asaki Makotto
Ovšem pokud budete nespokojeni s novýma Biju není problém vrátit Biju z Naruta :)

Plat rozdaný(Lednový)

Himarayasugi no sato(Cedrová vesnice)

31. května 2016 v 19:37 | Rin

Klan Chira

Tento klan je zcela nově objevený.Mnohé se ještě neví.Je moderní přírodní kekkei Genkai, které mohou být použity k výrobě k tělu prakticky nezničitelný, převést ji do černé oceli. Není známo, jaké prvky tato povaha s sebou nese. Ocel je tak silná, že může z jiných kovů bez nejmenšího poškození na vás.
Složení:Katon (Oheň)+ Doton (Zem)=Kōton(Ocel)
Znak klanu

Klan Takotto

Jejich kekkei genkai je telenikéza.Dokáží svou myslí pohybovat různými předměty.ALE záleží jak moc těžký předmět ninja chce přenést.To znamená, že pokud se jedná pouze o propisku nebo knihu nespotřebuje tolik chakry.Pokud však ninja chce přenést něco těžšího například stůl nebo lednici chce to více chakry.Pár členům z Takotto klanu se na vysoké úrovni podařilo pohnout i samotným člověkem.Jenže to se podařilo zatím jen dvou členům toho klanu,kteří byli na vysoké úrovni, která se mohla rovna kage.
Znak klanu

Klan Makotto

Tento klan si velmi rozumí se všemí zvířaty.Jsou to experti na přeměny do zvířat.Tento klan se dělí na dvě rodiny.
Hlavní rodina tohoto klanu má dar se přeměnit na jákékoliv zvíře.Občas se povyšují nad ostatní.
Vedlejší rodina má dar na přeměnu ve vlka na svého společníka, kterého obdrží v útlém věku aby byli se svím vlčím společníkem co nejvíce synchronizovaní.Nejen, že mají vlčího přítele na souboj, ale i se v něj mohou přeměnit.
Znak klanu
-Hlavní rodina
-Vedlejší rodina-Mývají na tvářích škrábance jakoby od vlka

Klan Taro

Členové tohoto klanu dokáží vládnout dōjutsu a to oční technikám.Dokáží přečíst jakýkoliv jutsu,ninjutsu či taijutsu.Ačkoliv toto dokáží nesvedou kopírovat techniky(Jak tomu je u sharinganu).Tato oční technika má název Raigen.Má to tři stupně:
1.Stupeň Raigen
Základním stupněm vládnou všichni členové klanu.Dokáží přečíst útoky, ale nic nezaručuje přizbůsobivost rychlosti technikám.
Změna očí
2.Stupeň Rainikai
Tady uživatel nejen, že dokáže to so v prvním stupni.Je schopen techniku co soupeř použije svést líp než jeho soupeř možná i vylepšit a použít to na zpátek.Nejedná se o zkopírování pokud tu techniku vidí prvně nedokáže ji použít na dále.Nejedná se o trvalý stav použití náhodně použité techniky soupeře.
Změna očí
3.Stupeň Saishū rainikai
Do posledního stupně se málo kdo dostane.Není úplně jednoduché vyvést své oči až do posledního třetího stupně.Ninja dokáže vládnout čtyřem živlům, které dokáže různě splétat a kombinovat.
(Například.Ninja má živel Katon(Oheň) a Fūton(Vítr).V tomto stupni bude moct ovládat k tomu třeba ještě Raiton(Blesk) a Doton(Zem).To znamená když tyto živly spojí s první dvojice může mít živel žáru-Katon(Oheň) a Fūton(Vítr)=Žár.Dále z druhé dvojice může mít Živel krystalu-Raiton(Blesk) a Doton(Zem)=Shōton(Živel:Krystal) )
Změna očí

Znak klanu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama