Příběh
Nacházíme se v roce 800.Jsou to dva roky co proběhla první velká válka ninjů.Všechny vesnice jsou momentálně pod mírovou smlouvou.Jenže temná strana se již znovu probudila a skupina těchto nijů opět kují své zvrácené plány jak mír překazit a ovládnout svět.
Je již na Vás hráčích jak se to tu rozvine dál příběh světa ninjů

Bingo knihaAkceKlanyTýmy


Tokage(Tanuki)-Suna Taro
Nekomata(Kirara)-Sayuri Misaki
Samehad(Same)-Ai Hisayo
Pakku(Ōkami)-Nanashi Makotto
Gobi(Inu)-Amegi Shi
Rokuo(Yashi)-Sesu Shojiki
Anaguma(Kaku)-Ai Shojiki
Yamato no Orochi(Yami)-Lochivan Soburin
Kyūbi(Kitsune)-Asaki Makotto
Ovšem pokud budete nespokojeni s novýma Biju není problém vrátit Biju z Naruta :)

Plat rozdaný(Lednový)

Haru no sato(Skrytá Jarní vesnice)

31. května 2016 v 15:14 | Rin

Klan Shojiki

Klan Shojiki se na území země větru vyskytuje už od nepaměti. Jeho vznik jako takový vlastně ani neexistuje, nebo je to velmi dávno. Prvopočátky klanu byly velmi chabé. Nejednalo se o klan spíše skupinku ninjů, kteří byli velmi zruční s ohnivým elementem. V Zemi větru to bylo něco velmi neobvyklého, proto se velmi často stávali terčem kritiky a nadávek.
Klan se však v průběhu současnosti začal potýkat s obrovskými problémy.
I fakt, že se rozhodl spojit se s Maitsuki svědčí o vnitřních problémech klanu a tak se začaly utvářet dvě frakce skladu. Mladomyslní a Staromyslní. Staromyslní odmítali jakoukoliv integraci směrem k Maitsuki, mladomyslní začali považovat integraci s Maitsuki jako jediné možné řešení a vyslání diplomatického týmu způsobilo obrovský ozbrojený konflikt mezi těmito dvěma skupinami. Do konfliktu se však vložila z ničeho nic i třetí, neznámá strana, a všechny tyto okolnosti způsobily zničení města Pakukai. Přeživší hlavně ze skupiny Mladomyslných se proto vydali do Maitsuki a žádají o azyl.
Složení:Katon (Oheň)+Raiton (Blesk)=Spalování

1 koule:
Je typická pro úplné začátečníky Shakutonu. Díky této kouli je možno zbavovat vody a žhnout pouze předměty rostlinného nebo nerostného charakteru, takže nejrůznější rostliny, stromy, kameny, aj. S touto koulí pracují i genninové.

2 koule:
Pokročilejší uživatelé Shakutonu, nejčastěji se jedná o pokročilé genniny a chunniny. Členové klanu jsou již daleko nebezpečnější. Mohou popalovat i lidi. Pro zvířata bývá ožehnutí smrtelné, protože žár zbaví jejich malé těla vody. Při této úrovni se lze již učit i některé z pokročilejších technik klanu.

3 koule:
Když už je uživatel dostatečně seznámen a umí perfektně svůj element ovládat nastupuje jakási část učeníse všech možných technik klanu, které působí na člověka. Jedná se o jedny z nejkrutějších technik ninja světa, protože nepřítele doslova uvaří. Právě tyto schopnosti propůjčuje ovládání 3 koulí. 3 koule je takový přechodný stav mezi dobrým a špičkovým ovládáním Shakutunu. Na těle se začíná při boji objevovat malinký plamínek.

4 koule:
Když uživatel používá 4 koule, jedná se již o velmi zkušeného a velmi nebezpečného člena klanu. Koule se dokážou přemísťovat do větších vzdáleností od těla člena klanu, což u ostatních levelů možné nebylo, protože koule byly v bezprostřední blízkosti člověka. Velikost plamenu na těle je při boji taktéž větší, zabírá celou plochu zad a přes ramena i část hrudi. Proto je uživatel odolný vůčí taijutsu úderům. Dále je možno techniky provádět na více lidí najednou se zaručeným výsledkem. (420-650)

5 koulí:

Pomyslný vrchol - Používání více koulí je již nebezpečné. Celé tělo je při boji obaleno žhnoucím plamenem, jakkýkoliv kontakt proto způsobuje obrovské popáleniny a ztráty vody v těle. Techniky této úrovně zabírají velký rozsah a působí značné škody i mimo epicentrum útoku, proto musí být útočník napozoru, aby nezničil víc než chce.
Znak klanu

Klan Akerumi

Členové tohoto klanu mají schopnost přeměnit jejich těla do kapalného stavu pomocí Hydrification techniku ​​. Tato schopnost se však zdá, že vyžadují, aby zůstali hydratované po celou dobu, a jako takové jsou známi nejméně dva členové jsou známé pro přepravu lahví s vodou si s nimi.
Znak klanu

Klan Tadami

Členové klanu Tadami jsou většinou uzavření lidé možná kvůli svému kekkei genkai.Shōton je vzácné a specializovaný obor elementárního ninjutsu, které mohou vytvářet krystal a manipulovat s existující krystaly a krystalové struktury. Se předpokládá, že Doton je jedním z prvků potřebných k vytvoření krystalů. Shōton může krystalizovat jakákoli látka, proto, půdy, vody a dřeva atd Pomocí Shōton, uživatel může krystalizovat jakékoliv fyzikální materiálu a dokonce i vlhkosti vzduchu, stává zbraň. Můžete dokonce zpevnit své cíle na buněčné úrovni. Shōton má dvě známé slabiny, jako první, nelze krystalizovat surový nebo čakry energii, což umožňuje uživateli čaker elementární bázi techniky A, Raiton, Katon, natočit vydání, který je schopen se tváří Shōton. Druhý slabinou Shōton je citlivý na určitou frekvenci zvukových vln. Vzhledem k tomu, krystal vyžaduje hodně přesnosti k akumulaci molekul, odpovídající zvukové vlny mohou zlomit formaci dříve, než krystal může být řádně složení.
Složení: Doton(Země)
Znak klanu

Klan Hisayo

Tito ninjové v tomto klanu jsou velmi talentovaní.Mají talent nejen na ovládání chakry což je vlastně základem všeho, ale také v ninjutsu.V Hisayo se z generace na generaci předávají ty nejlepší lékařské techniky.Obvyklý živel pro Hisayo je buď Suiton(Voda) nebo Katon(Oheň)
Znak klanu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama