Příběh
Nacházíme se v roce 800.Jsou to dva roky co proběhla první velká válka ninjů.Všechny vesnice jsou momentálně pod mírovou smlouvou.Jenže temná strana se již znovu probudila a skupina těchto nijů opět kují své zvrácené plány jak mír překazit a ovládnout svět.
Je již na Vás hráčích jak se to tu rozvine dál příběh světa ninjů

Bingo knihaAkceKlanyTýmy


Tokage(Tanuki)-Suna Taro
Nekomata(Kirara)-Sayuri Misaki
Samehad(Same)-Ai Hisayo
Pakku(Ōkami)-Nanashi Makotto
Gobi(Inu)-Amegi Shi
Rokuo(Yashi)-Sesu Shojiki
Anaguma(Kaku)-Ai Shojiki
Yamato no Orochi(Yami)-Lochivan Soburin
Kyūbi(Kitsune)-Asaki Makotto
Ovšem pokud budete nespokojeni s novýma Biju není problém vrátit Biju z Naruta :)

Plat rozdaný(Lednový)

Květen 2016

Himarayasugi no sato(Cedrová vesnice)

31. května 2016 v 19:37 | Rin

Klan Chira

Tento klan je zcela nově objevený.Mnohé se ještě neví.Je moderní přírodní kekkei Genkai, které mohou být použity k výrobě k tělu prakticky nezničitelný, převést ji do černé oceli. Není známo, jaké prvky tato povaha s sebou nese. Ocel je tak silná, že může z jiných kovů bez nejmenšího poškození na vás.
Složení:Katon (Oheň)+ Doton (Zem)=Kōton(Ocel)
Znak klanu

Klan Takotto

Jejich kekkei genkai je telenikéza.Dokáží svou myslí pohybovat různými předměty.ALE záleží jak moc těžký předmět ninja chce přenést.To znamená, že pokud se jedná pouze o propisku nebo knihu nespotřebuje tolik chakry.Pokud však ninja chce přenést něco těžšího například stůl nebo lednici chce to více chakry.Pár členům z Takotto klanu se na vysoké úrovni podařilo pohnout i samotným člověkem.Jenže to se podařilo zatím jen dvou členům toho klanu,kteří byli na vysoké úrovni, která se mohla rovna kage.
Znak klanu

Klan Makotto

Tento klan si velmi rozumí se všemí zvířaty.Jsou to experti na přeměny do zvířat.Tento klan se dělí na dvě rodiny.
Hlavní rodina tohoto klanu má dar se přeměnit na jákékoliv zvíře.Občas se povyšují nad ostatní.
Vedlejší rodina má dar na přeměnu ve vlka na svého společníka, kterého obdrží v útlém věku aby byli se svím vlčím společníkem co nejvíce synchronizovaní.Nejen, že mají vlčího přítele na souboj, ale i se v něj mohou přeměnit.
Znak klanu
-Hlavní rodina
-Vedlejší rodina-Mývají na tvářích škrábance jakoby od vlka

Klan Taro

Členové tohoto klanu dokáží vládnout dōjutsu a to oční technikám.Dokáží přečíst jakýkoliv jutsu,ninjutsu či taijutsu.Ačkoliv toto dokáží nesvedou kopírovat techniky(Jak tomu je u sharinganu).Tato oční technika má název Raigen.Má to tři stupně:
1.Stupeň Raigen
Základním stupněm vládnou všichni členové klanu.Dokáží přečíst útoky, ale nic nezaručuje přizbůsobivost rychlosti technikám.
Změna očí
2.Stupeň Rainikai
Tady uživatel nejen, že dokáže to so v prvním stupni.Je schopen techniku co soupeř použije svést líp než jeho soupeř možná i vylepšit a použít to na zpátek.Nejedná se o zkopírování pokud tu techniku vidí prvně nedokáže ji použít na dále.Nejedná se o trvalý stav použití náhodně použité techniky soupeře.
Změna očí
3.Stupeň Saishū rainikai
Do posledního stupně se málo kdo dostane.Není úplně jednoduché vyvést své oči až do posledního třetího stupně.Ninja dokáže vládnout čtyřem živlům, které dokáže různě splétat a kombinovat.
(Například.Ninja má živel Katon(Oheň) a Fūton(Vítr).V tomto stupni bude moct ovládat k tomu třeba ještě Raiton(Blesk) a Doton(Zem).To znamená když tyto živly spojí s první dvojice může mít živel žáru-Katon(Oheň) a Fūton(Vítr)=Žár.Dále z druhé dvojice může mít Živel krystalu-Raiton(Blesk) a Doton(Zem)=Shōton(Živel:Krystal) )
Změna očí

Znak klanu

Maitsuki no sato(Skrytá Měsíční vesnice)

31. května 2016 v 16:43 | Rin

Klan Misaki

Tento klan je celkem uznávaný.Většina klanu povahově jsou to vtipálci a rádi vtipkují.Nejlépe se hodí na špionážní akce a také infiltraci.Díky své Kekkei genaki se dokážou zneviditelnit což při takové akci se dost hodí.DOkáží se zneviditelnit, ačkoliv svou přítomnost nezle až tak moc vymítit aby zmizela.
Znak klanu

Klan Kaimuzu

Členové klanu Kaimuzu jsou velmi horkokrevní a většinou jednají i na vlastní pěst.Mají velmi dobrý vztah s kočkovitými šelmami.Jejich kekkei genkai je se přeměna na šavlozubého tygra.Mají díky tomu zvýšené reflexi.
Znak klanu

Klan Rika

Tento klan ovládá hadí techniky.Většinou jsou to zákeřní ninjové se zvrácenou myslí.Jsou velmi labilní nikdy nevíte co udělají.
Znak klanu

Klan Hayo

Členové tohoto klanu se zaměřují na kenjutsu s katanou.Jsou to nejlepší šermíři nejčastěji používají techniku Mikazuki no Mai(Tanec půlměsíce).Sice neovládají nic extrémního, ale dokáží neuvěřitelné techniky společné s mečířském úmění.
Znak klanu

Haru no sato(Skrytá Jarní vesnice)

31. května 2016 v 15:14 | Rin

Klan Shojiki

Klan Shojiki se na území země větru vyskytuje už od nepaměti. Jeho vznik jako takový vlastně ani neexistuje, nebo je to velmi dávno. Prvopočátky klanu byly velmi chabé. Nejednalo se o klan spíše skupinku ninjů, kteří byli velmi zruční s ohnivým elementem. V Zemi větru to bylo něco velmi neobvyklého, proto se velmi často stávali terčem kritiky a nadávek.
Klan se však v průběhu současnosti začal potýkat s obrovskými problémy.
I fakt, že se rozhodl spojit se s Maitsuki svědčí o vnitřních problémech klanu a tak se začaly utvářet dvě frakce skladu. Mladomyslní a Staromyslní. Staromyslní odmítali jakoukoliv integraci směrem k Maitsuki, mladomyslní začali považovat integraci s Maitsuki jako jediné možné řešení a vyslání diplomatického týmu způsobilo obrovský ozbrojený konflikt mezi těmito dvěma skupinami. Do konfliktu se však vložila z ničeho nic i třetí, neznámá strana, a všechny tyto okolnosti způsobily zničení města Pakukai. Přeživší hlavně ze skupiny Mladomyslných se proto vydali do Maitsuki a žádají o azyl.
Složení:Katon (Oheň)+Raiton (Blesk)=Spalování

1 koule:
Je typická pro úplné začátečníky Shakutonu. Díky této kouli je možno zbavovat vody a žhnout pouze předměty rostlinného nebo nerostného charakteru, takže nejrůznější rostliny, stromy, kameny, aj. S touto koulí pracují i genninové.

2 koule:
Pokročilejší uživatelé Shakutonu, nejčastěji se jedná o pokročilé genniny a chunniny. Členové klanu jsou již daleko nebezpečnější. Mohou popalovat i lidi. Pro zvířata bývá ožehnutí smrtelné, protože žár zbaví jejich malé těla vody. Při této úrovni se lze již učit i některé z pokročilejších technik klanu.

3 koule:
Když už je uživatel dostatečně seznámen a umí perfektně svůj element ovládat nastupuje jakási část učeníse všech možných technik klanu, které působí na člověka. Jedná se o jedny z nejkrutějších technik ninja světa, protože nepřítele doslova uvaří. Právě tyto schopnosti propůjčuje ovládání 3 koulí. 3 koule je takový přechodný stav mezi dobrým a špičkovým ovládáním Shakutunu. Na těle se začíná při boji objevovat malinký plamínek.

4 koule:
Když uživatel používá 4 koule, jedná se již o velmi zkušeného a velmi nebezpečného člena klanu. Koule se dokážou přemísťovat do větších vzdáleností od těla člena klanu, což u ostatních levelů možné nebylo, protože koule byly v bezprostřední blízkosti člověka. Velikost plamenu na těle je při boji taktéž větší, zabírá celou plochu zad a přes ramena i část hrudi. Proto je uživatel odolný vůčí taijutsu úderům. Dále je možno techniky provádět na více lidí najednou se zaručeným výsledkem. (420-650)

5 koulí:

Pomyslný vrchol - Používání více koulí je již nebezpečné. Celé tělo je při boji obaleno žhnoucím plamenem, jakkýkoliv kontakt proto způsobuje obrovské popáleniny a ztráty vody v těle. Techniky této úrovně zabírají velký rozsah a působí značné škody i mimo epicentrum útoku, proto musí být útočník napozoru, aby nezničil víc než chce.
Znak klanu

Klan Akerumi

Členové tohoto klanu mají schopnost přeměnit jejich těla do kapalného stavu pomocí Hydrification techniku ​​. Tato schopnost se však zdá, že vyžadují, aby zůstali hydratované po celou dobu, a jako takové jsou známi nejméně dva členové jsou známé pro přepravu lahví s vodou si s nimi.
Znak klanu

Klan Tadami

Členové klanu Tadami jsou většinou uzavření lidé možná kvůli svému kekkei genkai.Shōton je vzácné a specializovaný obor elementárního ninjutsu, které mohou vytvářet krystal a manipulovat s existující krystaly a krystalové struktury. Se předpokládá, že Doton je jedním z prvků potřebných k vytvoření krystalů. Shōton může krystalizovat jakákoli látka, proto, půdy, vody a dřeva atd Pomocí Shōton, uživatel může krystalizovat jakékoliv fyzikální materiálu a dokonce i vlhkosti vzduchu, stává zbraň. Můžete dokonce zpevnit své cíle na buněčné úrovni. Shōton má dvě známé slabiny, jako první, nelze krystalizovat surový nebo čakry energii, což umožňuje uživateli čaker elementární bázi techniky A, Raiton, Katon, natočit vydání, který je schopen se tváří Shōton. Druhý slabinou Shōton je citlivý na určitou frekvenci zvukových vln. Vzhledem k tomu, krystal vyžaduje hodně přesnosti k akumulaci molekul, odpovídající zvukové vlny mohou zlomit formaci dříve, než krystal může být řádně složení.
Složení: Doton(Země)
Znak klanu

Klan Hisayo

Tito ninjové v tomto klanu jsou velmi talentovaní.Mají talent nejen na ovládání chakry což je vlastně základem všeho, ale také v ninjutsu.V Hisayo se z generace na generaci předávají ty nejlepší lékařské techniky.Obvyklý živel pro Hisayo je buď Suiton(Voda) nebo Katon(Oheň)
Znak klanu

Taiyo no sato(Slunečná vesnice)

31. května 2016 v 13:03 | Rin

Klan Shi

Klan Shi je ve Slunečné vesnici celkem vážený.Jsou to silní jedinci, kteří dokáží zmrazit téměř cokoliv na led.Říká se, že členové klanu mají stejně jako svoje kekkei genkai srdce z ledu.Né však vždy je to pravda.Jejich síla však není jen z jejich kekkei genkai, ale také i jejich bojová morálka.
Složení:Fūton (Vítr)+Suiton (Voda)=Hyōton
Znak klanu

Klan Shiori

Členové tohoto klanu dokáží vyvolat sníh.Jsou to vládci živlu sněžného a ti nejlepší ninjové a dobře trénovaní by i mohli dokázat vyvolat menší sněžnou bouřku i v Savaně.Členové toho klanu jsou většinou rozpačití,ale dobrosrdneční ninjové,alespoň většinou to tak bývá.
Znak klanu

Klan Asami

Tento klan je méně známý a to jen proto,že vznikl teprve před dvěma lety.Tento klan má kekkei genkai takové, že dokáží ovládat vzduch kolem sebe.Což někdy může být rozhodující.
Znak klanu

Klan Taka

Tento klan není moc rozsáhlý.Jsou velmi zdatní ve stopování a tak.Díky jejich kekkei genkai se mohou teleportovat.Ovšem mohou se teleportovat max. do 2km.
Znak klanu


Bingo Kniha

29. května 2016 v 14:18 | Rin
Zde jsou uvedena jména všech nukeninů včetně členů Akastuki. Také odměny za dopadení. Výši odměny si nastavuje většinou Kage nebo Vůdce vesnice, ale počítejtě s tím, že odměna za nukenina s úrovní studenta akademie bude meší než za někoho s úrovní S.


Zástupce šéfa skupiny Akatsuki
Tobuketsu jōnin
peněžní odměna: 6 500 Yenů (Skrytá Cedrová)
Při předání musí být živá

Člen skupiny Akatsuki
Tobuketsu jōnin
peněžní odměna: 4 500 Yenů (Skrytá Cedrová)
Živá či Mrtvá

Člen skupiny Akatsuki
Tobuketsu jōnin
peněžní odměna: 4 500 Yenů (Skrytá Železná)
Živý či Mrtvý

Člen skupiny Akatsuki
Tobuketsu jōnin
peněžní odměna: 4 500 Yenů (Skrytá Železná)
Živá či Mrtvá

Člen skupiny Akatsuki
Tobuketsu jōnin
peněžní odměna: 4 500 Yenů (Skrytá Železná)
Živý či Mrtvý

Člen skupiny Akatsuki
Tobuketsu jōnin
peněžní odměna: 4 500 Yenů (Skrytá Měsíční)
Živá či Mrtvá

Člen skupiny Akatsuki
Tobuketsu jōnin
peněžní odměna: 4 500 Yenů (Skrytá Železná)

Živá či Mrtvá

Člen skupiny Akatsuki
Tobuketsu jōnin
peněžní odměna: 4 500 Yenů (Skrytá Sluneční)

Živý či Mrtvý

Akatsuki

29. května 2016 v 13:49 | Rin

Členové


Tetsu no sato

29. května 2016 v 13:43 | Rin

Tetsu no sato

Skrytá Železná vesnice

Vůdce

 • -

Třída S

 • -

Jōnin

 • -

Chūnin

 • -

Genin

 • -

Student akademie

 • -

Nukein


Himarayasugi no sato

29. května 2016 v 12:35 | Rin

Himarayasugi no sato

Skrytá Cedrová vesnice

Himakage

 • -

ANBU

 • -

Třída S

 • -

Tobuketsu Jōnin

 • -

Jōnin

 • -

Chūnin

 • -

Genin

 • -

Student akademie

Nukenin


Maitsuki no sato

28. května 2016 v 23:46 | Rin

Maitsuki no sato

Skrytá Měsíčná vesnice

Taikage

 • -

ANBU

 • -

Třída S

 • -

Tobuketsu Jōnin

 • -

Jōnin

 • -

Chūnin

 • -

Genin

 • -

Student akademie

Nukenin